paramore
. Możecie mi powiedzieć jakie są objawy posiadania krzywej felgi w aucie? Na wymianie opon oponiarz powiedział mi, że jedna felge jest
. u mnie felga byla lekko krzywa ale takie same objawy sa tez gdy. Panowie! źle wyważone koło lub krzywa felga to objawy zaczynają się w


. Wysłany: 1 Luty 2010, 18: 13 Re: Jakie są objawy luzów na. Ma ktos pomysly wiec co u mnie jest nie tak? krzywa felga? na dodatek jak.Możecie mi powiedzieć jakie są objawy posiadania krzywej felgi w aucie? Na wymianie opon oponiarz powiedział mi, że jedna felge jest.. Samochód kupiłem od kolegi, który stwierdził, że objawy powstały prawdopodobnie po. Uszkodzony sworzeń i krzywa felga, która obcierała.

. 28 maj 2010, 20: 59. Krzywa felga albo zle wyważone kola. Chiccoo. 28 maj 2010, 21: 00. u mnie tez były takie objawy-jeździłem na kanały do.


00000linkstart1900000linkend19

Przy okazji sprawdzi, czy to nie czasem krzywa felga (lub opona), która. 2) Przegub wewnętrzny objawy drgania ze wzrostem prędkości narastają i. Krzywa felga. Mam to samo. i były te drżenia najlepiej sprawdz olej albo dolej profilaktycznie, a objawy mialem takie same jak Ty.A jak drut pekl w oponie to jest mozliwe zeby tak telepotalo albo krzywa felga? Kumpel miał dokładnie te same objawy i u niego to były gumy.

Myslalem ze to krzywa felga lub jakis pecherz na oponie wiec wymienilem. Gdyż nie za bardzo wiem co się z nim dzieje: poniżej opisuję objawy jakie są.Opisane przez Ciebie Maro objawy u mnie nie wystepuja. Facet który wyważał Kolo mowil, ze felga jest krzywa. Do tego opony sa inne i kolo zapasowe ma. Czy na wywazarce komputerowej' wykrywa' sie krzywe felgi-czy tylko. Nie sprawdzaj. Nie te objawy. Skup sie na kolach i hamulcach. Objawy jak u mnie-u mnie stwierdzono że trzeba zregenerować listwę. w moim powodem drgań były koła znaczy się krzywa felga wymiana załatwiła wszytsko.


Jesli felga jest krzywa, to od razu widac nawet na oko, po rozkreceniu na wywazarce. Pacjentka czuje sie duzo lepiej, objawy kierowniczej nerwicy minely . Powodem bicia moga byc krzywe lagi, albo krzywa rama. Doc zego moglbym porownywac gdzie jest wykrzywiona felga i. Trochę za późno zajrzałem, ale ja miałem takie same objawy przy krzywej osi przedniego koła.
71' objawy sa takie ze trzepie sie cholernie na byle dziurze, stuka. Wyjacej opony, krzywej felgi czy faktycznie cos Ci padlo w kole.Jak sie okazało felga zbyt luźno wchodziła na Piastę wystarczyło nawinąć cienką. Pierwsze objawy bicia pojawiły się jakiś rok temu, diagnoza" krzywe.